Pasowanie na Przedszkolaka

07 listopada 2014r.

W Przedszkolu Miejskim w Szczawnie - Zdroju odbyło się "Pasowanie na Przedszkolaka". Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Jest to również moment, w którym maluchy stają się pełnoprawnymi przedszkolakami.
Swoją obecnością zaszczycił nas pan burmistrz Tadeusz Wlaźlak.
Podczas uroczystości dzieci z poszczególnych grup zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu: śpiewały piosenki w języku polskim i angielskim, recytowały wierszyki a także tańczyły.
Po zakończonej części artystycznej pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania zaczarowanym ołówkiem. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom oraz pamiątkową książkę. Od pan Burmistrza dzieci otrzymały kosz słodkości. Po części artystycznej był słodki poczęstunek.

Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka Pasowanie na Przedszkolaka
Zapisz zdjęcia na dysku

Powrót